مراکز تفریحی و خرید همدان

سفرنامه سودا -مراکز تفریحی همدان

می توانید با پای پیاده و قدم زنان از کوچه‌های تپه‌ عباس‌آباد خود را به مراکز تفریحی عباس آباد برسانید یا سوار بر تله‌کابین به دشت سرسبز میشان رفته و قدم به چشمه‌های خنکش بگذارید
اگر لذت سورتمه سواری برایتان کافی نیست ، در همان نزدیکی در دل قله پرصلابت الوند ، پیست اسکی تاریک‌دره مکان مناسبی برای تفریح است که می‌توانید بازی با برف را نیز به تفریحتان اضافه کنید

در مراکز خرید گشت و گذاری داشته باشید یا در بزرگترین شهربازی سرپوشیده کشور به تفریح بپردازید

فیلم زیر به صورت سریع مراکز تفریحی و مراکز خرید همدان را نشان می دهد.

شهربازی رنگین کمان

شهربازی رنگین کمان یکی از شهربازی های همدان واقع در یکی از بزرگترین و بهترین شهربازی های همدان به شمار می رود. این شهربازی در سال 1392 افتتاح شده است و در آن سعی شده تا از بهترین و جدیدترین وسائل سرگرمی استفاده شود. شهربازی رنگین کمان همچنین جزء شهربازی های همدان به صورت سرپوشیده می باشد که برای مراجعه در هر چهار فصل سال جای مناسبی است.

در این مجموعه می توانید از ترن هوایی و بسیاری دیگر از تجهیزات خوب و باکیفیت این شهربازی استفاده کنید. همچنین سالن بولینگ نیز در این شهربازی موجود است. نکته ی جالب در طراحی این مکان همفکری 150 مهندس خبره برای ساخت آن می باشد. پس می توانید مطئمن باشید که به جای بدی نخواهید رفت و روزی پر هیجان در شهربازی رنگین کمان انتظار شما را خواهد کشید. ساعت کاری این شهربازی از ده صبح تا دوازده و نیم و بعد از ظهر ها از 17 الی 22 می باشد.

پاساژ شهر آرا همدان

پاساژ شهر آرا که مختص لباس های بانوان هست و بیشتر به کفش و پوشاک بانوان و لوازم آرایشی ایشان و … فعالیت میکنند و یکی از بزرگترین پاساژ های همدان هست و در چهار طبقه و دارای آسانسور هست و همه طبقات هم دارای پله برقی و پله اضطراری و معمولی هستند و همچنین ویو زیبایی هم دارد و در طبقه آخر آن یک رستوران و کافی شاپ به نام بام سبز و یک شهر بازی کوچک مخصوث کودکان وجود دارد که دیدن این پاساژ به هیچ عنوان خالی از لطف نیست و میتواند برای شما بسیار جذاب باشد و بالا رفتن از طبقات آن بدون اینکه خریدی هم بکنید میتواند جذاب باشد و تفریح خوبی را برایتان رقم بزند. این پاساژ بهترین دیزاین داخلی را از بین پاساژهای همدان دارد.

پاساژ مهستان در همدان

پاساژ مهستان هم در پیاده راه بوعلی همدان و اول کوچه ذوالریاستین قرار دارد. این پاساژ هم بیشتر لباس زنانه فروش هستند و در ورودی آن نیز عینک فروشی وجود دارد و دارای پله برقی بوده و در سه طبقه مشغول فعالیت هستند و همه طبقات دارای پله برقی بوده و پاساژ زیبایی هست. و خرید و بازدید از این پاساژ میتواند برایتان جذاب باشد.

مرکز خرید وحدت همدان

مرکز خرید وحدت همدان نیز در خود پیاده راه بوعلی واقع شده اگر به دنبال خرید لباس مردانه هستید پاساژ وحدت کلا مردانه فروش هستند و دو طبقه اول کلا لباس مردانه دارد و در طبقه سوم یا همان طبقه آخر برخی به لوازم گوشی و لوازم جانبی آن مشغولند در کل بنده خودم لبای مردانه بخواهم از این پاساژ خرید میکنم البته بماند که جاهای دیگر هم میروم اما از این پاساژ زیاد خرید داشته ام. این مرکز قدیمی هست و پله برقی و آسانسور ندارد اما پله های خوبی دارد و نرم و راحت هستند.

پاساژ پایتخت همدان

این پاساژ هم در داخل پیاده راه بوعلی هست و دارای ۴ طبقه که یکی منفی یک یا هملان زیر زمین هست و ما بقی در طبقات اول تا سوم قرار دارند و هم دارای آسانسور و هم دارای پله برقی بوده و به خرید لباس بچگانه ، مردانه ، مانتو ، عطر و ادکلن ، کفش و … میتوانید در این پاساژ بپردازید. که به نسبت تازه ساز هست و شیک بوده و میتواند برای مسافرین هم جذابیت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may also like